Filiāles
Kādēļ PENTANO?

PENTANO – pirmais privātās apsardzes uzņēmums Latvijā, dibināts 1993.gada 10.martā, ar mērķi sniegt īpašuma apsardzes pakalpojumus , izmantojot tehniskos līdzekļus un mobilās reaģēšanas grupas.

Visiem PENTANO apsardzes speciālistiem ir apsardzes darbinieku sertifikāts, uniforma un ekipējums saskaņā ar instrukciju, kā arī attiecīgās kategorijas valsts valodas prasme, kā to nosaka Latvijas Republikas tiesību akti.

Pašlaik PENTANO ir izveidots pults apsardzes tīkls visā Latvijas Republikas teritorijā. Uzņēmums piedāvā visu pakalpojumu ciklu – sākot ar konsultācijām un drošības koncepcijas izstrādāšanu līdz fiziskās apsardzes organizēšanai, izmantojot mūsdienu tehniskos līdzekļus.

Līdzās stacionāro objektu apsardzei, uzņēmumā ir attīstīta mobilo objektu apsardze - nolaupīto transportlīdzekļu radiomeklēšanas sistēma Sherlog Security Car.

Galvenajās PENTANO darbībās ir iekļauti inkasācijas pakalpojumi, kravas pārvadājumu apsardze, masu pasākumu apsardze un personas apsardze. Kompānijas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta par summu EUR 140 000.

PENTANO garantē saņemto ziņu un izstrādāto materiālu pilnu konfidencialitāti.

Sekmīgai darbībai ir radīta biznesa infrastruktūra, kurā ietilpst:

• tehniskie līdzekļi (8 pultis un 21 patruļmašīna);
• vairāk kā 300 profesionāli sagatavoti darbinieki, kuriem tiek organizēti regulāri fiziskās un speciālās sagatavošanas treniņi, kā arī šaušanas nodarbības;
• reaģējot uz trauksmes signālu (trauksmes poga), uz objektu izbrauc 2 mobilās grupas.

 

 

 
on-line.lv
Latvijas Reitingi
Top.LV